lessphp fatal error: load error: failed to find /home/poznan/ftp/domeny/daniel_kaliski_inowroclaw/przewozy-holandia/wp-content/themes/tt/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/poznan/ftp/domeny/daniel_kaliski_inowroclaw/przewozy-holandia/wp-content/themes/tt/style.less Trasy - Busy Do Holandii Bydgoszcz Toruń Szczecin Poznań Gorzów Przewozy Osób Busem Tanio Bus do Holandii Poznań Tanio Bus do Holandii Bydgoszcz do Niemiec Cennik Tani Bus do Holandii Szczecin Cena Codziennie Bus do Holandii Gorzów Wielkopolski Niedziela Door To Door Tanie Busy do Holandii Poznań Przewoźnik Busy do Holandii Szczecin Dobre Opinie Busy do Holandii Bydgoszcz Ceny Dobre Opinie Busy do Holandii Gorzów WlkpBusy Do Holandii Bydgoszcz Toruń Szczecin Poznań Gorzów Przewozy Osób Busem Tanio Bus do Holandii Poznań Tanio Bus do Holandii Bydgoszcz do Niemiec Cennik Tani Bus do Holandii Szczecin Cena Codziennie Bus do Holandii Gorzów Wielkopolski Niedziela Door To Door Tanie Busy do Holandii Poznań Przewoźnik Busy do Holandii Szczecin Dobre Opinie Busy do Holandii Bydgoszcz Ceny Dobre Opinie Busy do Holandii Gorzów Wlkp

Trasy

Przewozimy w systemie „door-to-door”, czyli odbieramy Klienta ze wskazanego miejsca i dowozimy pod żądany adres. Nasz standardowy obszar działania w Polsce to głównie województwo wielkopolskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie i lubuskie.

WYJAZDY PN WT ŚR CZ PT SO ND
Z POLSKI    
Z HOLANDII  

 

Ceny

PRZEWÓZ JUŻ OD 240 ZŁ

Bezpieczeństwo

To nasz priorytet, dlatego cena przejazdu zawiera ubezpieczenie pasażera. Nasi kierowcy prowadzą zawsze wypoczęci.

Komfort

Nieustannie dbamy o jakość floty. Nasze 8-osobowe busy wyposażone są w klimatyzację, GPS, system audio. Wszystkie są regularnie poddawane przeglądom technicznym.

Dla grup zorganizowanych

Oprócz realizacji zleceń indywidualnych, świadczymy też usługi przewozu grup zorganizowanych. Zapraszamy do współpracy firmy, ale również rodziny, grupy przyjaciół. Ceny z rabatami ustalamy indywidualnie.